O nas
my po godzinach

Nasze benefity

Nasze benefity

Nasz bank to nie tylko dobre wynagrodzenie i rozwój, naszym pracownikom proponujemy pakiet prywatnej opieki medycznej, kartę Multisport, korzystne warunki ubezpieczenia na życie oraz dofinansowanie kosztów opieki żłobkowo-przedszkolnej dla dzieci naszych pracowników.

benefity

Nasza misja

Nasza misja

Naszą misją jest budowa wzorowych i stabilnych relacji z Klientami w oparciu o najwyższą jakość usług, a także atrakcyjne, dopasowane do potrzeb produkty i usługi bankowe.

kluczowe zasady

Praca u nas

Praca u nas

Nasz zespół liczy ponad 6 tysięcy pracowników. Tworzą go zarówno ludzie młodzi, dopiero rozpoczynający swoją karierę zawodową, jak i specjaliści rynkowi czy eksperci.  Oferujemy atrakcyjną pracę w różnych obszarach biznesu m.in. sprzedaży detalicznej, firmowej, private bankingu, windykacji, IT i wielu innych. Nasza centrala znajduje się w Warszawie, natomiast na część stanowisk związanych ze wsparciem sprzedaży zatrudniamy także we Wrocławiu i w Katowicach.

nasze marki

My jako bank

My jako bank

Na rynku jesteśmy znani jako GETIN BANK wyspecjalizowany w bankowości detalicznej i firmowej oraz NOBLE BANK skierowany do klientów private bankingu. Należymy do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się instytucji finansowych w Polsce.