Getin Noble Bank laureatem „Portfeli Wprost” 2015!

2015-07-06

Getin Noble Bank został laureatem „Portfeli Wprost” 2015 za najlepszą ofertę skierowaną do klientów indywidualnych. Przyznana przez tygodnik „Wprost” nagroda to zasługa atrakcyjnych, przejrzystych produktów i usług, wysokiej jakości obsługi Klienta oraz wyróżniającej się na rynku polityki lojalnościowej. Nagrody w konkursie „Portfele Wprost” 2015 wręczono 29 czerwca br. podczas uroczystej gali finałowej.

Czytaj więcej

Getin Bank jako pierwszy na świecie wprowadza kartę ze zmiennym kodem DCVC

2015-05-15

Getin Bank, jako pierwszy i jedyny bank na świecie rozpoczął program pilotażowy rewolucyjnej karty Dynamic CVC ze zmiennym kodem weryfikacyjnym. Wyświetlany na miniaturowym, wbudowanym ekranie numer CVC automatycznie odświeża się co godzinę. Wykorzystany mechanizm to najnowocześniejsze rozwiązanie w bankowości, zwiększające ochronę transakcji internetowych przed potencjalnymi kradzieżami, włamaniami do baz danych i oszustwami płatniczymi.

Czytaj więcej

Getin Mobile zdobywcą nagrody Horizon Interactive!

2015-04-17

Bankowość mobilna Getin Banku zdobyła uznanie światowych ekspertów branży marketingowej i znalazła się w gronie laureatów konkursu Horizon Interactive Awards. Jury doceniło funkcjonalność, komfort użytkowania oraz przejrzystość aplikacji Getin Mobile, przyznając jej prestiżową srebrną nagrodę w kategorii najlepszych biznesowych rozwiązań mobilnych. W rywalizacji wzięło udział łącznie 1200 zgłoszeń z 27 krajów.

Czytaj więcej